top of page

O mnie

77F7DD02-3C0C-4C08-9C0F-61FFF5118A7A (1).PNG
Nazywam się Aleksandra Sienkiewicz ukończyłam studia kosmetologiczne I stopnia na Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Tytuł magistra z kosmetologii i trychologii otrzymałam w 2022r. 

Swoje umiejętności trychologiczne zdobyłam na licznych konferencjach, kursach oraz szkoleniach m.in. w Klinice Kolasiński Hair Clinic Poznań, Well Concept Weronika Słupek Warszawa, Dermatic Poznań.


Swoją praktykę opieram na trychologii i kosmetologii holistycznej.

Terapie holistyczne podchodzą do człowieka jako do całości, bez rozdzielenia na poszczególne narządy i organy. Moim zdaniem praca na wielu płaszczyznach pozwoli osiągnąć długotrwałe i zadowalające efekty dla pacjenta. W swojej pracy skupiam się na szczegółowym wywiadzie z pacjentem, omawiam wyniki badań i na ich podstawie dobieram celowaną suplementację. Analizuję jakość skóry ustalając odpowiednią pielęgnację domową i wdrażam terapię gabinetową, jeśli jest taka konieczność.


Specjalizuje się w kuracjach trychologicznych i wspomagam leczenie dermatologiczne m.in. w wypadaniu włosów, łysieniu różnego pochodzenia, łupieżu, łojotoku, łojotokowym zapaleniu skóry. Prowadzę terapie u osób z trądzikiem o różnym podłożu oraz przedwczesnemu starzeniu się skóry.


 
bottom of page